Regionalna Manufaktura Kawy to wiele więcej niż sama kawa. To wspólna przygoda z odkrywania nowych smaków oraz możliwości dzielenia ich z bliskimi. Powstała z pasji do rytuału dnia codziennego jakim jest kawa.

Chcieliśmy aby mógł on dostarczać nowych wrażeń, zaskakiwać smakiem. Czy nam się to udaje? To musicie sprawdzić sami. Poniżej troszkę z naszej historii w branży.

W 2015r. wprowadziliśmy na rynek markę Da Alessandro, która ewoluuje po dziś dzień. Marka Da Alessandro rozwinęła się o kolejne produkty. W tym momencie poza kawami znajdują się w niej również herbaty, czekolady do picia. Sama gama Da Alessandro poza trzema wyśmienitymi kawami jakimi są Forro, Samba, Caribo posiada ponad 300 produktów.

W 2016r. otworzyliśmy nową siedzibę w Siedlcach. Przenieśliśmy się na ul. Garwolińską 5 gdzie do tej pory jesteśmy. 

Niewiele później powstała Siedlecka Manufaktura Kawy, która następnie zmieniła się w naszą Regionalną Manufakturę. Skąd Zmiana? Tworząc Siedlecką Manufakturę chcieliśmy oddać swego rodzaju hołd temu regionowi i podkreślić, że jesteśmy z Siedlec. Natomiast zmiana na Regionalną Manufakturę Kawy to chęć ukazania wyjątkowości miast całej Polski. Każdy z nich jest wyjątkowy tak samo jak produkty z tej linii.

Każda z regionalnych etykiet jest inna a przedstawia ikonę danego regionu na tle danego miasta. Np. Mieszanka Warszawska – Syrenka na tle budownictwa Warszawy, a to jeden z dwudziestu przykładów jak na ten moment. 

Co więcej każda regionalna kawa ma dedykowaną fraszkę.  Jaką? Dowiedz się sam.