Kawa Gdańska

{desc/30/}

{desc/70/}

Ziarna Kawy Gdańskiej cechuje niska zawartość goryczkowego posmaku oraz lekka kwasowość. Zadowoli miłośników słodkich nut, jak i mlecznego, orzechowo-czekoladowego aromatu. To kawa dla najbardziej wymagających, w jej składzie znajdziemy samą arabikę wysokiej jakości.

Jeżeli nie potrzebujesz dużej dawki kofeiny, ale za to jesteś wielkim fanem orzechów w czekoladzie mlecznej oraz karmelu, to Kawa Gdańska podbije Twoje serce. W tej 100% Arabice wszystko jest na odpowiednim poziomie: lekka kwasowość, delikatna goryczka i subtelna słodycz. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo – wystarczy, że dasz jej szansę.

Szczegóły

Stopień palenia: średni
Skład: 100% Arabica
Zawartość kofeiny: niska
Profil smakowy: czekolada, orzech
Kwasowość: średnia
Gorycz: wysoka
Słodycz: średnia

{desc/50/}

Za co lubimy Gdańsk?

Gdańsk to piękne i zabytkowe miasto nad morzem, które ma wiele do zaoferowania zarówno licznym turystom, jak i swoim mieszkańcom. Gdańsk to nie tylko plaże i molo, ale także bogata historia, kultura i tradycja. Gdańsk to miejsce, gdzie wybuchła II wojna światowa i gdzie narodził się ruch Solidarności. Gdańsk to także miasto pełne atrakcji, takich jak Muzeum II Wojny Światowej, Park Oliwski, Stadion Energa Gdańsk czy Taras Widokowy Olivia Star, piękny pomnik Neptuna. Gdańsk zachwyca swoim klimatem, architekturą i gościnnością. Swoim klimatem, aromatem i smakiem zachwyci również nasza Kawa Gdańska.

Fraszka Gdańska

Cierpka mina Gdańszczanina.
Znów turystów rzesza wzrasta.
Głowę wciąż wysoko trzyma
Gdy ucieka z miasta.

Gna trójmiejską obwodnicą
Mocno pobudzony,
Słodko-gorzką okolicą
Herbowej korony.

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Wybierz Kawę Gdańską dla siebie:

POZNAJ WSZYSTKIE NASZE KAWY REGIONALNE

Twoje miasto, Twoja kawa, nasze rzemiosło

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl