O nas

Regionalna Manufaktura Kawy to wiele więcej niż sama kawa. To wspólna przygoda z odkrywania nowych smaków oraz możliwości dzielenia ich z bliskimi. Powstała z naszej pasji do rytuału dnia codziennego,, jakim jest kawa.

Chcieliśmy, żeby mógł on dostarczać nowych wrażeń oraz zaskakiwać smakiem. Czy nam się to udaje? To musicie sprawdzić sami. Poniżej troszkę z naszej historii w branży kawowej.

W 2015 r. wprowadziliśmy na rynek markę Da Alessandro, która ewoluuje po dziś dzień. Marka Da Alessandro rozwinęła się o kolejne produkty. W tym momencie poza kawami znajdują się w niej również herbaty, czekolady do picia. Sama gama Da Alessandro poza trzema wyśmienitymi kawami jakimi są Forro, Samba, Caribo posiada ponad 300 produktów.

W 2016 r. otworzyliśmy nową siedzibę w Siedlcach. Przenieśliśmy się na ul. Garwolińską 5, gdzie do tej pory znajduje się nasza siedziba oraz sklep firmowy. 

Niewiele później powstała Siedlecka Manufaktura Kawy, która następnie zmieniła się w naszą Regionalną Manufakturę. Skąd wzięła się ta zmiana? Tworząc Siedlecką Manufakturę chcieliśmy oddać swego rodzaju hołd temu regionowi i podkreślić, że jesteśmy z Siedlec. Natomiast zmiana na Regionalną Manufakturę Kawy stanowi wyraz naszej chęci ukazania wyjątkowości miast całej Polski. Każde z nich jest wyjątkowe - tak samo jak produkty z tej linii.

Każda z regionalnych etykiet jest inna a przedstawia ikonę danego regionu na tle danego miasta. Np. Mieszanka Warszawska – Syrenka na tle budownictwa Warszawy, a to jeden z dwudziestu przykładów jak na ten moment. 

Co więcej każda regionalna kawa ma dedykowaną fraszkę. Jaką? Dowiedz się sam.

Twoje miasto, Twoja kawa, nasze rzemiosło

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl