Współpraca

{desc/60/}

Sprzedaż naszych kaw

Czy interesuje Państwa współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży naszych mieszanek regionalnych? Czego możecie Państwo spodziewać się po naszych produktach?

Przede wszystkim nasze mieszanki są autorskie i wypalamy je sami, co gwarantuje świeżość oraz oryginalność smaku. Samodzielne tworzenie mieszanek i ich wypalanie pozwala nam na dostosowanie produktu do różnych potrzeb każdego smakosza kawy. Bez względu na to, czy jest to wielbiciel mocnej, stawiającej na nogi kawy, czy też smakosz delikatnej latte, każdy znajdzie u nas odpowiednią mieszankę dla siebie.

Dodatkowo nasze produkty regionalne świetnie nadają się na prezent z danego regionu.

Nasze ziarna pochodzą z najróżniejszych zakątków świata – Brazylii, Indii, Kolumbii, Etiopii, Meksyku, Kostaryki, Wietnamu i Rwandy. Sprowadzamy je od sprawdzonych dostawców, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.

Wypalanie

Zielone ziarno wypalamy w piecu firmy PROBAT, czyli jednego z najlepszych producentów pieców na świecie. Proces wypalania odbywa się przy udziale roasterów, którzy kontrolują wypał przez cały okres palenia.

Cupping

Po wypale organizowany jest cupping, czyli degustacja kawy w celu oceny rodzaju oraz jakości zarówno zapachu, jak i smaku naparu z palonych ziaren kawowca.

Pakowanie i wysyłka

Jeśli już mamy pewność, że kawa została prawidłowo wypalona, pakujemy ją w specjalne opakowania z wentylkiem i wysyłamy do klienta.

{desc/40/}

 

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

Twoje miasto, Twoja kawa, nasze rzemiosło

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl