Kawa Warszawska

{desc/30/}

{desc/70/}

Kawa Warszawska zachwyca – tak samo jak nasza stolica! Mnogość doznań i wielkomiejski charakter udało nam się zamknąć w opakowaniu tej wyjątkowej mieszanki. Wyselekcjonowane ziarna kawy Arabica pochodzące z Kolumbii w towarzystwie indyjskich ziaren Robusta nadają tej kawie stanowczy smak i aromat z wyraźnymi śladami orzechów oraz czekolady. Podwyższona zawartość kofeiny sprawi natomiast, że utrzymasz dynamiczne tempo życia.

Pełnia siły ziaren pochodzi od krótkiego, ale bardzo dynamicznego procesu wypalania, co nadaje mieszance delikatny, ale jednocześnie stanowczy smak. Charakterystyczny jest dla niej owocowy aromat arabiki, przeplatany z lekko dymnym smakiem pobudzającej robusty.

Szczegóły:

Stopień palenia: średni
Skład: 70% Arabica 30% Robusta Zawartość kofeiny: średnia
Profil smakowy: czekolada, orzech
Kwasowość: delikatna
Gorycz: niska
Słodycz: delikatna

{desc/50/}

Za lubimy Warszawę?

Za jej historię, która jest pełna dramatów i triumfów, a także za jej zabytki, które przetrwały wojny i zniszczenia. Warszawa to miasto-symbol walki o wolność i niepodległość, a także miasto-feniks, które potrafiło się odbudować z ruin. Za jej kulturę, która jest bogata i różnorodna, a także za jej ludzi, którzy są kreatywni i przedsiębiorczy. Warszawa to miasto artystów, naukowców, biznesmenów i aktywistów, którzy tworzą nowe wartości i trendy. Za jej przyrodę, która jest zielona i piękna, a także za Wisłę, która jest żywiołem i sercem miasta. Warszawa to miasto parków, ogrodów i lasów, które zapewniają odpoczynek i rekreację. Warszawa to też miasto bulwarów, plaż i mostów, które łączą obie strony rzeki. Za jej nowoczesność, która jest dynamiczna i innowacyjna, a także za jej rozwój, który jest szybki i imponujący. Warszawa to miasto wieżowców, metra i lotniska, które świadczą o jej sile i prestiżu. Warszawa to też miasto projektów, inwestycji i współpracy, które zapewniają jej przyszłość.

Fraszka warszawska:

Świateł blask, przyciąga ciebie.
Dynamiczny styl, pęd życia.
Nocą tańczysz, rankiem biegniesz.
Nie masz czasu, to Stolica.

Smak kariery, blichtr przeźroczy,
Kalejdoskop kultur, wrażeń.
Ten aromat, dopływ mocy!
Otwórz! Zaparz! Smakuj miastem!

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Wypróbuj naszą Mieszankę Warszawską, wybierając wariant, który najbardziej Ci odpowiada:

POZNAJ WSZYSTKIE NASZE KAWY REGIONALNE

Twoje miasto, Twoja kawa, nasze rzemiosło

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl